316 - Tkanina zasłonowa szerokość 150 cm

Kliknij na miniaturę by ją powiększyć
Nasza cena
29.90 zł
Kod towaru
380316
Dostępność
 
Czas dostawy
 
Koszty wysyłki

Ilość:

Tkanina zasłonowa z nowoczesnym wzorem dekoracyjnym - sprawdzi się w pokoju młodzieżowym lub nowoczesnych wnętrzach jest średniej grubości, bardzo dobrze się układa i mało gniecie, skład : 100 % poliester. Głównym atutem są nasycone barwy oraz modny wzór. Idealna na zasłony lub poszewki. Zasłona uszyta z modnej tkaniny to dekoracja, która pasuje do nowoczesnych pomieszczeń, a także wprowadza trochę świeżości do tradycyjnych salonów. Ciepłe kolory tkaniny złagodzą ostrość ścian czy mebli, a poduchy uszyte z naszej tkaniny rzucone na kanapę będą ciekawym dodatkiem i dopełnieniem aranżacji. Zasłony używane są w naszych domach przez ich dwie zasadnicze funkcje. W ciągu dnia stanowią piękną oprawę dla okna. Drugą funkcją zasłony jest ochrona naszej prywatności, kiedy zasłaniamy okno, przed okiem czujnych sąsiadów.


Wymiar:
- szerokość: 150 cm +/- 2 cm


Kolor:

- szary / odcienie żółtego


Wysokość docinamy wg zamówienia, cena za 1 metr.
Wszycia taśmy marszczącej ( uniwersalnej lub 1:2, taśma w cenie 2.5 cm ), cena za metr - 4,00 zł ( proszę zajrzeć w usługi krawieckie )

Wszycia taśmy marszczącej ( uniwersalnej lub 1:2, taśma w cenie 5 cm ), cena za metr - 5,00 zł ( proszę zajrzeć w usługi krawieckie )

Obszycia boków 1 zasłony  z dwóch stron - 9,00 zł

Podszycie zasłony na dole  lub góry za metr - 3,00 zł